פרופיל החברה

 
 

חברת איי.סי.טי. מעבדות שמנים עוסקת בבדיקות מעבדה ובמתן שירותי ייעוץ בנושאי שמנים, חומרי סיכה, דלקים ונוזלי קירור.

החברה נוסדה ב-1976, והייתה למעבדה הראשונה בארץ המבצעת בדיקות ספקטרומטריות לשמני סיכה משומשים.
ב-1980 נוהלה המעבדה על ידי ד"ר א. גינת - כימאי, תעשיין ומומחה עולמי בתחום חומרי הסיכה והטריבולוגיה (חיכוך, שחיקה וסיכה) - וכיום מנוהלת החברה על ידי סת סומר ואיתמר לביא, כימאים בעלי ניסיון רב בענף השמנים והדלקים.
 

בחברה צוות מעבדה מקצועי ומיומן - הכולל כימאים בעלי תארים מתקדמים - אשר מבצע את הבדיקות השונות בתנאים מוקפדים ומספק תוצאות אמינות ומהירות.

צוות היועצים של איי.סי.טי. עורך את דוחות הייעוץ ללקוחות לאחר איסוף מידע אודות המערכת הנבדקת, בדיקת אופי החומר ותנאיי העבודה - ומתאימם לצורכי הלקוח.

החברה מוסמכת לתקן האיכות ISO 9001:2008
לחץ כאן לצפייה בתעודת ההסמכה

  

עם שירותי החברה נמנים:

  • שרותי אחזקה חזויה ואחזקה מבוקרת באמצעות בדיקות שמנים
  • בקרת איכות של שמנים וחומרי סיכה
  • בדיקות תקינות של מערכות מכניות באמצעות בדיקות שמנים ודלקים
  • חקר כשלים במערכות מכניות
  • בדיקות איכות של דלקים
  • מתן ייעוץ בבחירת חומרי וסקרי סיכה
  • התאמת תוכניות אחזקה
  • הרצאות בנושאים שונים
  • מתן חוות דעת משפטית
  • ועוד...

הצוות הטכני של איי.סי.טי. מלווה את לקוחותיו מרגע בקשת הצעת המחיר, דרך הטיפול בדוגמאות ועד להגשת דוח הייעוץ הסופי. בדוחות איי.סי.טי. ניתן למצוא - לצד תוצאות הבדיקות שבוצעו - ניתוח מפורט לגבי מצבם הכימי של החומרים והערכה לגבי מצבה המכני של המערכת. בנוסף ניתן לקבל המלצות לביצוע פעולות תחזוקה יזומות, שמטרתן לשפר את מצב המערכת ולמנוע תקלה או כשל.

איי.סי.טי. הינה חברת ייעוץ פרטית, עצמאית ובלתי תלויה במשווקי שמנים ומוצרי סיכה; בהתאם לכך מספקת החברה ללקוחותיה ייעוץ כימי ומכני אמין המכוון לצורכיהם וללא שיקולים זרים.

לצפייה במפת הגעה לחברה לחץ כאן


אנשי מפתח בחברה
סת סומר, מנכ"ל - בעל תואר BSc בכימיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. פעיל מעל ל- 20 שנה בתחום טכנולוגיות השמנים, הדלקים וחומרי הסיכה. שירת כשמונה שנים ביחידה הטכנולוגית של צה"ל בתחום דלקים, שמנים וחומרי סיכה - מתוכן שלוש שנים כראש מדור. עם שחרורו מצה"ל ב-1991 עבד כיועץ טכני בחברת "דלק" הישראלית. הוא מנהל את חברת איי.סי.טי. מעבדות שמנים מאז שנת 1995.

איתמר לביא, מנהל שיווק - בעל תואר BSc בכימיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ותואר MBA במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב. שירת כשש שנים ביחידה הטכנולוגית של צה"ל בתחום דלקים, שמנים וחומרי סיכה. לאחר שיחרורו שימש כמנהל מוצר בחברת תרכובות ברום בע"מ, שם עסק בשיווק ומכירות בינלאומיות של מוצרים כימיים. הוא משמש כמנהל השיווק בחברת איי.סי.טי. מעבדות שמנים מאז שנת 1995.

  

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 

יד חרוצים 4, ת"ד 2278, כפר סבא 44425,  טל': 09-7662113, פקס: 09-7662114, ictlabs@ictlabs.com